لیست قیمت سیم و کابل الوند کابل تارا

آشنایی با فعالیت شرکت الوند کابل تارا

کاربرد بیشمار سیم و کابل در صنایع، ساختمان سازی، اتصالات الکترونیکی، تجهیزات و بسیاری از زمینه‌های زندگی سبب روی آوردن بسیاری از مراکز و مهندسین دانش محور به حوزه تولید سیم و کابل صنعتی شده است.

در این میان موفقیت با تولیدکنندگانی است که تخصص، تجربه، تجهیزات و مواد اولیه بهتری را در اختیار داشته باشند و شرکت الوند کابل تارا در کنار برندهایی مانند سیم و کابل کسری با دارا بودن بهترین شاخصه‌های کلیدی در صنعت تولید این اتصالات خود را به برندی موفق و معروف در میان رقبای قدر این عرصه تبدیل کرده است.

این شرکت سعی دارد که تولیدات خود را در تنوع بالا، ساختار فیزیکی ایمن و استاندارد، قابلیت عالی در انتقال جریان الکتریکی، مقاومت بالا در برابر عوامل مخرب، اتصال سالم و مجاز بین منبع و مقصد، طول عمر بالا و قیمت مناسب تولید کند و از این طریق جنبه‌های مختلف و مدنظر هر مخاطبی را تامین کند‌.

معرفی انواع سیم و کابل‌ های الوند کابل تارا

ابتدا لازم است بدانید که سیم و کابل‌ها را برحسب سطح مقطع تفکیک می‌کنند و هرقدر سطح مقطع بخش هادی بزرگتر باشد؛ مقاومت محصول کمتر بوده و به تبع جریان الکتریکی بیشتری را از خود عبور می‌دهد و انواع کابل و سیم الوند کابل تارا به شرح زیر هستند.

کابل ۱۴*۲: از این کابل دو رشته‌ای که دارای سطح قطع ۱۴ است و ۱۵آمپر مقاومت دارد جهت اتصال انواع لامپ، کلید و پریز استفاده می‌شود.

کابل ۱۲*۲: سطح مقطع و مقاومت کمتر این کابل متناسب با لوازمی است که به جریان بیشتری احتیاج دارند و ظرفیت آن برای اتصال به یخچال، کولر و… کاربرد دارد.

سیم مفتولی: این سیم‌ها از هادی مسی یا آلومینیومی به صورت تک رشته‌ای و تا سایز ۱۰ تولید می‌شوند زیرا سایزهای بیشتر فیزیک خشک و غیر منعطف پیدا می‌کنند و عملا کاربرد لازم را نخواهند داشت.

سیم و کابل افشان الوند کابل تارا: هنگامی که از کنار هم دادن رشته‌هایی با قطر ۲۵/. الی ۵/. میلیمتر در یک سیم یا کابل سطح مقطع کافی برای جریان مد نظر ایجاد شود؛ به این محصول سیم یا کابل افشان می‌گویند.

سیم و کابل نیمه افشان الوند کابل تارا: سیم یا کابلی که از تابیده شدن تعدادی سیم مفتول و نهایتا تشکیل رشته‌ای واحد تولید می‌شود را سیم یا کابل نیمه افشان می‌گویند.

simcable-alvand-tara

خصوصیات سیم و کابل‌های الوند کابل تارا

دریافت نشان‌های استاندارد و کسب گواهینامه‌های تایید کننده کیفیت و ایمنی، اولین خصوصیت بارز تمامی سیم و کابل‌های الوند کابل تارا است و علاوه‌براین محصولات این برند ویژگی‌های زیر را دارا هستند.

  1. لایه‌های کاور سیم و کابل‌های الوند کابل تارا به طور 100/. در مقابل رطوبت عایق هستند و این ایمن‌سازی هر خطر مربوط به جریان الکتریکی و رطوبت را منحل می‌کند.
  2. سازگاری زیاد در برابر تمامی شرایط محیطی و مقاومت بالا در مقابل نوسانات دمایی با قابلیت انقباض و انبساط عالی
  3. ابعاد استانداری که بهترین حد مجاز جریان عبوری برای هر کاربردی را برقرار می‌کنند.
  4. بهره‌گیری از بهترین متریال ممکن برای قسمت هادی سیم و کابل‌ها

 

جنس قسمت هادی سیم و کابل الوند کابل تارا

در میان فلزات پس از طلا و نقره که به دلیل قیمت گزاف جنبه اقتصادی جهت مصارف صنعتی را ندارند؛ فلز مس بهترین متریال با رسانایی بالا جهت استفاده به عنوان بخش هادی سیم و کابل‌های مختلف است که شرکت الوند کابل تارا نیز این فلز را برای تولید محصولات خود به کار می‌برد.

البته این شرکت با در نظر گرفتن بودجه و کاربرد مورد نیاز مخاطبان از فلز آلومینیوم نیز برای تهیه رشته‌های هادی سیم و کابل‌های خود نیز استفاده می‌کند که محصولات تشکیل شده از این فلز انعطاف پذیری بیشتر و مقاومت کمتری برخوردار هستند و در ضمن از لحاظ اقتصادی قیمت مناسب‌تری دارند.

نکته مهم در انتخاب سیم و کابل

هنگام‌ خرید سیم‌‌ و کابل الوند کابل تارا در قدم اول زمینه کاربردی شما اهمیت دارد؛ زیرا ظرفیت مصرفی در هر دستگاه و بخشی از ساختمان متفاوت است و انتخاب سیم و کابلی با سطح مقطع و مقاومت مناسب که بتواند جریان مجاز و کافی را انتقال دهد بسیار مهم است.

نکته دیگر توجه به طراحی شبکه سیم و کابل‌ برحسب تجهیزاتی که قرار است جریان الکتریکی را دریافت کنند و این منابع مصرفی‌ هستند که نوع و مقدار سیم و کابل‌های اتصال دهنده را تعیین می‌کنند.

انتخاب آگاهانه و مناسب پیکربندی سیم و کابل‌ها برحسب محیط و تجهیزات مورد نظر، شما را از مصرف غیر اصولی اتصالات، کمبودها و خطرات ناشی از عدم جریان مناسب، هزینه‌های جانبی و… بی نیاز می‌کند.

قیمت و خرید سیم و کابل‌ های الوند کابل تارا

به طور کلی متریال‌های بخصوص، نیاز به توسعه و به بروزرسانی دانش و تجهیزات لازم در زمینه تولید سیم و کابل، سبب افزایش یا نوسان هر روزه قیمت‌ این محصولات می‌شوند و شرکت الوند کابل تارا برای پوشش دهی بودجه‌های مختلف متقاضیان خود مدیریتی خاص در راستای ثبات و انعطاف نسبی قیمت‌ها دارد.

همچنین با ارائه مشاوره اصولی توسط کارشناسان فروش مجرب خود سعی می‌کند بهترین نوع خرید را مطابق با کاربرد و بودجه مورد نیاز مخاطب ارائه دهد و امکان خرید مستقیم و آنلاین از فروشگاه‌های رسمی این برند امکان کاهش هزینه‌ها را فراهم نموده است.