لیست قیمت سیم و کابل سیمند

شرکت تولید کننده سیم و کابل سیمند

تمامی تولیدکنندگان حوزه سیم و کابل مانند سیم و کابل کسری در جهت تولید محصولات با کیفیت و استاندارد تلاش می‌کنند و آنچه که استراتژی و هدف شرکت سیم و کابل سیمند را از سایرین متمایز می‌سازد؛ اهداف و چشم‌انداز این تولیدکننده است که برای آینده صنعتی خود چیزی بیشتر از موفقیت در حیطه جغرافیای داخلی را می‌خواهد و تلاش سیمند کابل خوب بودن نیست؛ بلکه بهترین بودن در سطح جهان است.

 

سیم و کابل سیمند

 

سیمند در حقیقت نامی برگرفته از شخصیت نمادینی است که شرکت آروین الکتریک پارس در پی تحقق اهداف جسورانه، آینده‌نگری و تلاش‌های مستمر خود برگزیده و این تولیدکننده معتبر با دانش و تخصصی که در زمینه بهترین سیم و کابل‌ها دارد؛ سعی خود را جهت تحولی جهانی نسبت به سطح کیفی انواع سیم و کابل در پیش گرفته و قصد جهانی کردن برند سیمند به عنوان اولین انتخاب هر مشتری را دارد.

محصولات شرکت سیمند کابل

جامع بودن در کنار بهترین بودن راز موفقیت شرکت سیمند کابل است که تمایز و برتری محصولات این برند را نسبت به سایر رقبا دو چندان می‌کند و این گونه است که مخاطبان آگاه و با تجربه برای خرید انواع سیم کابل مستقیم به سراغ اولین و بهترین انتخاب خود یعنی تولیدات سیمند کابل می‌روند.


سیم و کابل سیمند

سیم و کابل ساختمانی: این بخش از تولیدات سیمند شامل: سیم‌های نصب ثابت، سیم‌های انعطاف پذیر، کابل‌های سبک و انعطاف پذیر، کابل‌های سبک نصب ثابت هستند که هریک برحسب ساختار فیزیکی و قابلیت‌های بخصوص خود کاربرد ویژه‌ای دارند.

کابل‌های کواکسیال و مخابراتی: کابل‌های مخابراتی یا کواکسیال این برند در سه دسته کابل‌های تلفنی زمینی (بیرون ساختمانی)، کابل‌های RG و کواکسیال، کابل‌های تلفنی فرکانس صوتی تولید و توزیع می‌شوند.

کابل‌های شبکه هوایی: شرکت سیمند انواع کابل شبکه‌های هوایی را به صورت کابل‌های هوایی هادی از جنس آلومینیوم و دارای پوشش عایق، کابل‌های هوایی هادی آلومینیومی بدون پوشش و کابل‌های آلومینیومی خود نگهدار تولید و عرضه می‌کند.

کابل‌های SWR: این سری از محصولات سیمند شامل: کابل‌های ‌swr تخت، کابل‌های swr گرد و کابل‌های swr ترکیبی هستند که با عایقی از جنس گرانول کاور شده‌اند و ساختار خاص آن‌ها متناسب با پمپ‌های شناور در چاه‌های عمیق طراحی شده است.

کابل‌های قدرت: تولیدات شرکت سیمند در این زمینه با تنوع بیشتری همراه است و انواع کابل‌های قدرت چند رشته‌ای با لایه کاور از جنس pvc، کابل‌های هادی و هم مرکز یا کانسانتریک، کابل‌های قدرت مسلح و کابل‌های قدرت تک رشته‌ای با پوشش pvc را شامل می‌شوند.

کابل‌های ابزار دقیق: این مورد از محصولات برند سیمند نیز انواع کابل‌های کنترل شیلد دار و انعطاف پذیر، کابل ابزار دقیق و کابل‌های انعطاف پذیر بدون شیلد را در برمی‌گیرد.

 

کیفیت سیم و کابل شرکت سیمند

گفتنی است که سیمند کابل تلاش و اهداف خود را به تولید برتر نسبت به محصولات داخلی محدود نساخته و به دنبال کسب افتخارات در سطح جهانی است و دانش و تخصص خود را جهت جابجایی مرزهای کیفی در حوزه صنعت سیم و کابل به کار گرفته تا محصولاتش را در لیست بهترین تولیدات جهانی به ثبت برساند.

تنوعی که نیاز تمامی اتصالات ساختمان و تجهیزات الکترونیکی را پوشش می‌دهد در کنار کیفیت و ایمنی فوق‌العاده‌ای که سیم و کابل‌های سیمند دارند؛ سبب رضایت عموم متقاضیان شده و این محصولات بسیار ماندگار، مقاوم و کاربردی موفق به کسب افتخارات مختلفی در سطح کشوری و بین‌المللی شده‌اند.

تکنولوژی مطابق روز، فرآیند تخصصی تولید، پروسه تولید کاملا پیشرفته به همراه بهترین متریال‌هایی که در ساخت سیم و کابل سیمند تقش دارند؛ سبب شده تا تولیدات این برند به اخذ استانداردهای جهانی BS، VDE و IEC موفق شوند.

 

نحوه خرید ارزان سیم و کابل سیمند

یک برند معروف و تولیدکننده معتبر کیفیت کار خود را تنها در کیفیت و ساختار محصولات محدود نمی‌کند و این برتری را به تمامی حوزه‌های فعالیت خود القا می‌کند و سیمند کابل نیز به عنوان یکی از برترین مراکز تولید و توزیع سیم‌های اتصال برق، نقش حرفه‌ای خود را در نحوه عرضه محصول، خدمات فروش، قیمت و… نیز نشان می‌دهد.

اولین قدم در خرید ارزان سیم و کابل سیمند مراجعه به نمایندگی‌های‌ رسمی فروش این اتصالات است؛ چرا که هرقدر واسطه‌های کمتری در خرید شما دخیل باشند به تبع کیفیت و استاندارد بودن محصول تضمینی‌تر خواهد بود و قیمت به مصوبه اصلی تولید‌کننده نزدیک‌تر‌ است.

خوشبختانه گسترش و توسعه روزافزون نمایندگی‌های فروش سیمند سبب شده تا متقاضیان بتوانند در اقصی نقاط کشور به راحتی انواع سیم و کابل مد نظر را با اطمینان خاطر از کیفیت و قیمت تهیه کنند و البته روش فروش آنلاین نیز تمامی محدودیت‌های زمانی و مکانی را برطرف نموده است.

 

خرید سیم و کابل سیمند

فاکتورهای فوق همگی در قیمت نهایی سیم و کابل سیمند موثر هستند و هرقدر نحوه خرید شما حرفه‌ای و مستقیم باشد افزایش ناشی از هزینه‌های جانبی را نخواهید داشت و به قیمت مناسب‌تری خرید شما انجام می‌شود.

روش دیگری که هزینه‌های خرید را به صورت قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد؛ سفارش آنلاین از طریق سایت‌های معتبر و قانونی سیمند کابل است و به این ترتیب می‌توانید با صرف حداقل انرژی، زمان و هزینه خریدی مقرون‌به‌صرفه و ارزان داشته باشید.