لیست قیمت سیم و کابل البرز آلیجی

معرفی شرکت سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی

خوشبختانه تولید انواع سیم و کابل در بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی توسط تولیدکنندگان مطرح داخلی توانسته است که نیاز زمینه‌های کاری انبوه‌ و پرمصرف تا مصارف جزئی و خانگی را پوشش دهند و در این بین شرکت البرز الکتریک آلیجی در کنار برندهایی مانند سیم و کابل کسری توانسته است محصولات و برند خود را در لیست بهترین تولیدات داخلی قرار دهد.

سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی تمامی المان‌های کیفی را داشته و مفتخر به کسب گواهینامه‌های استاندارد و ایمنی داخلی و بین‌المللی است و با تعیین استراتژی خود یعنی: تولید مطابق با نیاز روز مخاطب، تنوع مورد نیاز متقاضیان را تامین نموده و از این طریق به انتخابی جامع و باکیفیت برای جامعه هدف خود تبدیل شده است.


سیم و کابل البرز آلیجی

تنوع محصولات البرز الکتریک آلیجی

این شرکت تولیدکننده ضمن توجه به کیفیت در تمامی محصولات خود، طی ایده‌ای خلاقانه علاقه و رضایت مخاطبانی بسیاری را به سمت خود جلب نموده، زیرا ضمن ارائه کلاف‌های صد متری که نیاز مخاطبان در مصارف انبوه را پاسخ می‌دهد؛ تنوع رنگی سیم و کابل مطابق با سلیقه و محل مدنظر مصرف‌‌کننده نیز از مزیت‌های خاص محصولات البرز الکتریک آلیجی است.


سیم و کابل البرز آلیجی
  1. سیم افشان، سیم کیسه‌ای، سیم مفتولی، سیم دوبل هوایی و سیم روکش دار در سایزها و سطح مقطع‌های مختلف از تولیدات البرز آلیجی هستند.
  2. انواع کابل کواکسیال، کابل آنتن، کابل‌های شبکه، کابل مخابراتی زمینی، کابل مخابراتی هوایی، کابل RG59، کابل افشان، کابل گرد رشته‌ای، کابل‌های ابزار دقیق، رشته‌ای، کنترل، نسوز، هالوژن فری، کولری، مفتول مس، زمینی آرموردار، تخت افشان، کابل چاه آب، کابل SWR، کابل مفتول آلومینیومی، آلومینیومی XLPE و کابل خود نگهدار لیستی جامع و متنوع از کابل‌های البرز الکتریک آلیجی هستند.

 

چرا سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی را انتخاب کنیم؟

توجه داشته باشید که سیم و کابل‌های تولید شده توسط البرز الکتریک آلیجی تمامی فاکتورهای ایمنی و کیفیت ایده‌آل را داشته و استانداردهای جهانی و داخلی را کسب نموده و استفاده از این محصولات هر نوع خطر متحمل از سیم‌کشی‌های غیرایمنی و بی‌کیفیت را حذف می‌کند.

دقت کنید که گاها عدم رعایت استاندارد در سطح مقطع و ساختار سیم یا کابل می‌تواند در مقدار مجاز جریان عبوری اختلال ایجاد کرده و سبب اتصالی، انفجار، سوختگی و… در مسیر سیم و کابل، منبع، مقصد و یا تمامی محیط مربوطه و وسایل متصل به سیم برق شوند و خسارات جانی و مالی زیادی به بار بیاید.

 

نحوه عملکرد البرز الکتریک آلیجی در تولید سیم و کابل

این تولیدکننده خوش‌نام و موفق تنها در یک دهه فعالیت توانسته است که تنوع و کیفیت محصولات خود را به سطح رقابت با بهترین برندهای خارجی و داخلی برساند و این فعالیت درخشان سبب شده که عمده پروژه‌ها و فعالیت‌های مهم کشوری از مشتریان سیم و کابل آلیجی باشند.

  1. تکنسین و مهندسین مجرب و متخصص
  2. رعایت تمامی فاکتورهای ایمنی و استانداردهای بین‌المللی
  3. کیفیت بالای سیم و کابل‌ها با استفاده از بهترین متریال روز دنیا
  4. بهره‌گیری از مجهزترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات صنعتی

موارد فوق چهار دلیل اصلی موفقیت البرز الکتریک آلیجی در تولید بهترین سیم و کابل‌های صنعتی هستند  و سبب کیفیت محصولاتی شده‌اند که تمام مشخصات فنی و ساختاری آن‌ها توسط آزمایشگاه‌های مجهز شرکت بررسی شده و از لحاظ ایمنی و کیفی در رده صادرات قرار گرفته‌اند.

مدیریت فروش سیم و کابل البرز الکتریک آلیجی

تولیدکنندگان برند البرز الکتریک آلیجی سعی دارند که برتری را در تمامی سطوح‌ کاری خود نشان دهند و در این راستا تعامل مستقیم و سازنده با مخاطبان را سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌اند و بر این باورند که عرضه مستقیم و برقراری رابطه بدون واسطه با مشتریان به کیفیت بهتر خدمات و حذف واسطه‌های غیر متعهد کمک می‌کند.

لذا در جهت راحتی مخاطب در تهیه سیم و کابل‌های استاندارد و کاهش خطرات ناشی از فروش محصولات تقلبی توسط افراد سودجو، راه‌های ارتباطی مختلفی را بین خود و متقاضیان قرار داده‌اند و می‌توانید با تماس تلفنی، درج سفارش توسط سایت رسمی آلیجی و یا شبکه اجتماعی اینستاگرام و… با کارشناسان متعهد و خوش برخورد این برند ارتباط بگیرید و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید.

قیمت سیم و کابل آلیجی

قیمت سیم و کابل‌های البرز الکتریک آلیجی مانند هر حوزه صنعتی دیگری متغیر است و تحت تاثیر شرایط مختلفی که بر بازار تولید و عرضه حاکم است قیمت‌های متفاوتی را شاهد هستیم و آنچه که در تمامی شرایط بر تعیین قیمت سیم و کابل شرکت البرز الکتریک آلیجی نقش دارد؛ محاسبه دقیق و مطابق با مصوبه‌های قانونی سود، توسط مدیریت این تولیدکننده است.

از طرفی متریال مس، آلومینیوم و… که مواد اولیه تشکیل دهنده سیم و ‌کابل هستند روزانه تحت تاثیر بازار جهانی در نوسان بوده و به تبع قیمت پایانی این محصولات نیز دستخوش تغییرات اعمال شده قرار می‌گیرد و نمی‌توان قیمت ثابت و واحدی را در نظر گرفت.

مورد دیگر وضعیت بازار عرضه و تقاضا و نحوه خرید مخاطب است و هر قدر بازار فروش رونق بگیرد ممکن است تامین و عرضه محصول با تغییراتی روبرو شود و برخی‌ از مراکز فروش غیر رسمی و واسطه‌ها از نیاز مخاطب به نفع خود استفاده کرده و قیمت‌ها را به چالش بکشند.